Dlaczego warto stosować Apifood?

1. Skład produktu zoptymalizowany do wymagań pszczół. 

Ponad 60% w składzie to cukry proste, pozostałe cukry znajdujące się w syropie Apifood rozkładane są do cukrów prostych w trakcie składowania przez pszczoły w ramkach. 
Dzięki wysokiej zawartości suchej masy (78%) Apifood nie zmusza pszczół do odparowywania dużych ilości wody, na co potrzebna jest energia pochodząca z pokarmu, pszczoły odpowiednio układają pokarm w ramkach.

2. Skład produktu zoptymalizowany do wymagań pszczelarza. 
Gotowy produkt do podania pszczołom, nie trzeba rozpuszczać, mieszać, podgrzewać.
Dzięki odpowiednio dobranemu stosunkowi fruktozy i pozostałych cukrów Apifood mimo wysokiej suchej masy łatwo się nalewa do podkarmiaczek.
Apifood w przeciwieństwie do syropów pochodzących z buraka cukrowego jest bezzapachowy, dzięki czemu podczas poddawania przy zachowaniu ostrożności nie wywołuje rabunków w pasiece można podkarmiać w dzień i dokarmiać odkłady w sezonie.

3. Produkcja Apifood odbywa się na terenie Polski. 
Do produkcji Apifood wykorzystywana jest polska niemodyfikowana genetycznie pszenica, skupowana bezpośrednio od polskich rolników. Zakład produkujący Apifood otwarty jest na sugestie płynące od pszczelarzy, dzięki czemu produkcja Apifood odbywa się pod szczególnym nadzorem technologów i pszczelarzy aby móc dostarczyć najlepszy produkt. 

4. Badania naukowe. 
Wychodząc z założenia, że najlepszym laboratorium są pasieki cały czas ściśle współpracujemy z naukowcami praktykami aby dostarczyć najlepszy produkt. Dzięki takim działaniom możemy odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania związane z karmieniem pszczół a nasza wiedza poparta jest praktyką. 

5. Konfekcjonowanie przez firmę Orion. 
Zakład wyposażony jest w nowoczesną linię przeznaczoną wyłącznie do konfekcjonowania APIFOODu oraz spełnia wszystkie normy sanitarne i weterynaryjne. Dzięki czystości mikrobiologicznej i zachowanym procedurom przy produkcji i konfekcjonowaniu na produkt zapakowany w wiaderkach termin trwałości Apifoodu wynosi 12 miesięcy, pod warunkiem przestrzegania zasad przechowywania. 

6. Warunki przechowywania!!! 
Optymalnie w miejscu suchym, nie narażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie przemrażać. Optymalna temperatura przechowywania to 10°-25°C. 

7. Termin przydatności 12 miesięcy daje pewność, że produkt prawidłowo przechowywany nie zmieni w tym czasie swojego początkowego składu. Po tym terminie skład syropu może się różnić od składu wyjściowego ale jeżeli nie był narażony na działanie wysokich temperatur i rozcieńczany wodą to pszczołom nie zaszkodzi. Każda partia jest oddzielnie badana a wyniki są podane na etykiecie produktu. 

8. Sprawdzona logistyka 
Dzięki korzystaniu ze sprawdzonej firmy logistycznej jak i swoich pojazdów możemy dostarczyć produkt w ciągu 24 godzin we wskazane miejsce w Polsce. Przeszkoleni kierowcy i wyczuleni na produkt spedytorzy starają się dochować należytej staranności, aby dostarczyć produkt do pszczelarza w stanie nienaruszonym. 

9. Kontrola i udział organizacji pszczelarskich nad produkcją i dystrybucją Apifood. 

10. Najlepsza cena na rynku która idzie w parze z najlepszą jakością produktu i obsługi. 
To pszczelarze zgłosili do nas potrzebę dystrybucji pokarmu dla pszczół gdyż jeszcze 8 lat temu gotowe pokarmy miały bardzo wysoką cenę a w okresie rozpoczynania karmienia czas oczekiwania na dostawę bardzo się wydłużał. Dzięki naszym działaniom ceny gotowych pokarmów na rynku znacznie spadły i stały się bardziej dostępne dla pszczelarzy.
© ApiFood ® 2019
Odwiedziło nas już Liczniki internetowe użytkowników.